TR
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

SC/APC-SC/APC SM Duplex PatchCord

SC/APC-SC/APC SM 9/125µ Single Mode Duplex Fiber Optik Patch Cord

En Düşük Fiyatımız

$2.75
Toplu Alım İndirimleri
Adet
Birim Fiyat
  • 0 - 19

    $2.75

  • 20 - 49

    $2.58

  • 50 - 199

    $2.36

  • 200 +

    $2.09

X

Marka: Fiber4u
Stok Kodu: FO-PC-11025
Ortalama 3-5 gün
*
ADET: - + x =

FIBER4U Fiber Optik Patchcord Serisi

FIBER4U, geniş ürün yelpazesiyle SC, LC, FC, ST, E2000, MTRJ ve diğer patchcord tiplerini stoktan teslim olarak sunmaktadır. Fiber Optik Patchcordlar, CATV, Data Comm, Telekom, Data Center, Eve kadar Fiber, Video transmisson ve test cihazları gibi birçok uygulama ile uyumlu çalışmaktadır. Patchcordlar, Ultra-Polish (UPC) ve Angle-Polish (APC) seçenekleriyle kullanıcı ihtiyaçlarına uygun çözümler sunar.

Ayrıca, farklı fiber tipleri ve modlarına uygun olarak üretilen patchcordlar, ağınızın performansını artırmak ve ihtiyacınıza uygun çözümler sunmak için tasarlanmıştır. Fiber tipleri arasında 9/125um (OS1, OS2, G.652D, G.657A1/A2), 62.5/125um (OM1), 50/125um (OM2, OM3, OM4) bulunmaktadır.

Performans Kriterleri:

Performans Kriteri Single Mode Fiber Multi Mode Fiber
Fiber Tipi 9/125um (OS1, OS2, G.652D, G.657A1/A2) 62.5/125um (OM1)
50/125um (OM2, OM3, OM4)
Ekleme Kaybı (Geçiş Kaybı)
Max., dB (IEC 61300-3-4)
0,30 0,30
Tipik Ekleme Kaybı , dB 0,15 0,10
Yansıma Kaybı (dB) APC: 65dB (Minimum)
UPC: 55dB (Minimum)
N/A
Maksimum Germe Yükü (Newton)    
Uygun Kullanım Sıcaklığı (IEC 61300-2-22)    
Ürün nitelikleri
Nitelik Adı Nitelik değeri
Patchcord Türü Duplex
Fiber Modu SM 9/125µ Single Mode
Konnektör Tipi SC/APC-SC/APC
Kendi görüşünü yaz
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
  • Kötü
  • Mükemmel
*
*
*
*

FIBER4U Fiber Optik Patchcord Serisi

FIBER4U, geniş ürün yelpazesiyle SC, LC, FC, ST, E2000, MTRJ ve diğer patchcord tiplerini stoktan teslim olarak sunmaktadır. Fiber Optik Patchcordlar, CATV, Data Comm, Telekom, Data Center, Eve kadar Fiber, Video transmisson ve test cihazları gibi birçok uygulama ile uyumlu çalışmaktadır. Patchcordlar, Ultra-Polish (UPC) ve Angle-Polish (APC) seçenekleriyle kullanıcı ihtiyaçlarına uygun çözümler sunar.

Ayrıca, farklı fiber tipleri ve modlarına uygun olarak üretilen patchcordlar, ağınızın performansını artırmak ve ihtiyacınıza uygun çözümler sunmak için tasarlanmıştır. Fiber tipleri arasında 9/125um (OS1, OS2, G.652D, G.657A1/A2), 62.5/125um (OM1), 50/125um (OM2, OM3, OM4) bulunmaktadır.

Performans Kriterleri:

Performans Kriteri Single Mode Fiber Multi Mode Fiber
Fiber Tipi 9/125um (OS1, OS2, G.652D, G.657A1/A2) 62.5/125um (OM1)
50/125um (OM2, OM3, OM4)
Ekleme Kaybı (Geçiş Kaybı)
Max., dB (IEC 61300-3-4)
0,30 0,30
Tipik Ekleme Kaybı , dB 0,15 0,10
Yansıma Kaybı (dB) APC: 65dB (Minimum)
UPC: 55dB (Minimum)
N/A
Maksimum Germe Yükü (Newton)    
Uygun Kullanım Sıcaklığı (IEC 61300-2-22)    
Ürün nitelikleri
Nitelik Adı Nitelik değeri
Patchcord Türü Duplex
Fiber Modu SM 9/125µ Single Mode
Konnektör Tipi SC/APC-SC/APC