TR
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Hibrit Adaptör SM SC/UPC Erkek - SC/APC Dişi

Fiber Optik Hibrit Adaptör SM SC/UPC Erkek - SC/APC Dişi

En Düşük Fiyatımız

$15.79
Toplu Alım İndirimleri
Adet
Birim Fiyat
  • 1 - 49

    $15.79

  • 50 - 249

    $13.74

  • 250 - 999

    $11.05

  • 1000 +

    $7.90

X

Marka: Fiber4u
Stok Kodu: FO-AD-10270
Ortalama 3-5 gün
ADET: - + x =

Fiber4u Fiber Optik Hibrit Adaptörler Ürün Serisi

Fiber optik hibrit adaptörler, farklı türdeki fiber optik konektörler arasında bağlantı sağlamak için kullanılan önemli bileşenlerdir. Bu ürün serisi, çeşitli uygulama alanlarına ve ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanmıştır.

Kullanım Alanları:

  • Telekomünikasyon: Veri iletimi, internet erişimi, telefon hizmetleri gibi iletişim ağlarında kullanılır.
  • Ağ Altyapısı: Veri merkezleri, LAN (yerel ağlar), WAN (geniş alan ağları) gibi ağ altyapılarında kullanılır.
  • FTTx (Fiber-to-the-x): Evler ve işyerleri gibi son kullanıcı noktalarına fiber optik bağlantı sağlayan sistemlerde kullanılır.
  • CCTV (Kapalı Devre Televizyon): Güvenlik kameraları ve video izleme sistemlerinde fiber optik bağlantılar için kullanılabilir.
  • Endüstriyel Uygulamalar: Fabrikalar, enerji tesisleri gibi endüstriyel ortamlarda güvenilir iletişim sağlamak için kullanılır.

Farklı Tipler:

  • SC-LC, SC-ST, LC-ST gibi çeşitli konektör kombinasyonlarına sahip hibrit adaptörler bulunur.
  • Dişi - Dişi, Erkek - Dişi veya Erkek - Erkek olarak farklı şekilde hibrit kombinasyonlar mevcuttur.
  • Metal veya plastik gövde seçenekleri sunulabilir.

Malzeme ve Teknik Detaylar:

  • Malzeme: Adaptör gövdeleri genellikle yüksek kaliteli alüminyum alaşımları veya dayanıklı plastiklerden imal edilir.
  • Konektörler: Seramik veya fosfor bronz gibi dayanıklı malzemelerden yapılmış konektörler kullanılır.
  • Performans: Adaptörler, düşük ekleme kaybı ve yüksek geri dönüş kaybı gibi performans özelliklerine sahip olacak şekilde tasarlanır.
  • Ortam Koşulları: İç ve dış mekan kullanımına uygun modeller mevcuttur. Toz, nem ve darbe gibi çevresel etkilere karşı dayanıklı olabilirler.
  • Standartlar: Adaptörler, endüstri standartlarına (örneğin, IEC veya TIA/EIA) uygun olarak üretilir ve test edilir.

Fiber4u fiber optik hibrit adaptörler, güvenilir ve esnek bir bağlantı çözümü sunarak fiber optik iletişim sistemlerinin verimliliğini artırır ve farklı uygulama gereksinimlerine cevap verebilirler.

Ürün nitelikleri
Nitelik Adı Nitelik değeri
Fiber Modu SM 9/125µ Single Mode
Konnektör Tipi Hibrit Adaptör
Kendi görüşünü yaz
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
  • Kötü
  • Mükemmel
*
*
*
*

Fiber4u Fiber Optik Hibrit Adaptörler Ürün Serisi

Fiber optik hibrit adaptörler, farklı türdeki fiber optik konektörler arasında bağlantı sağlamak için kullanılan önemli bileşenlerdir. Bu ürün serisi, çeşitli uygulama alanlarına ve ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanmıştır.

Kullanım Alanları:

  • Telekomünikasyon: Veri iletimi, internet erişimi, telefon hizmetleri gibi iletişim ağlarında kullanılır.
  • Ağ Altyapısı: Veri merkezleri, LAN (yerel ağlar), WAN (geniş alan ağları) gibi ağ altyapılarında kullanılır.
  • FTTx (Fiber-to-the-x): Evler ve işyerleri gibi son kullanıcı noktalarına fiber optik bağlantı sağlayan sistemlerde kullanılır.
  • CCTV (Kapalı Devre Televizyon): Güvenlik kameraları ve video izleme sistemlerinde fiber optik bağlantılar için kullanılabilir.
  • Endüstriyel Uygulamalar: Fabrikalar, enerji tesisleri gibi endüstriyel ortamlarda güvenilir iletişim sağlamak için kullanılır.

Farklı Tipler:

  • SC-LC, SC-ST, LC-ST gibi çeşitli konektör kombinasyonlarına sahip hibrit adaptörler bulunur.
  • Dişi - Dişi, Erkek - Dişi veya Erkek - Erkek olarak farklı şekilde hibrit kombinasyonlar mevcuttur.
  • Metal veya plastik gövde seçenekleri sunulabilir.

Malzeme ve Teknik Detaylar:

  • Malzeme: Adaptör gövdeleri genellikle yüksek kaliteli alüminyum alaşımları veya dayanıklı plastiklerden imal edilir.
  • Konektörler: Seramik veya fosfor bronz gibi dayanıklı malzemelerden yapılmış konektörler kullanılır.
  • Performans: Adaptörler, düşük ekleme kaybı ve yüksek geri dönüş kaybı gibi performans özelliklerine sahip olacak şekilde tasarlanır.
  • Ortam Koşulları: İç ve dış mekan kullanımına uygun modeller mevcuttur. Toz, nem ve darbe gibi çevresel etkilere karşı dayanıklı olabilirler.
  • Standartlar: Adaptörler, endüstri standartlarına (örneğin, IEC veya TIA/EIA) uygun olarak üretilir ve test edilir.

Fiber4u fiber optik hibrit adaptörler, güvenilir ve esnek bir bağlantı çözümü sunarak fiber optik iletişim sistemlerinin verimliliğini artırır ve farklı uygulama gereksinimlerine cevap verebilirler.

Ürün nitelikleri
Nitelik Adı Nitelik değeri
Fiber Modu SM 9/125µ Single Mode
Konnektör Tipi Hibrit Adaptör