EN
You have no items in your shopping cart.

LCLC OM1 MM Duplex PatchCord

LC-LC OM1 62,5/125µ MultiMode Duplex Fiber Optik Patch Cord
Lowest Price
$2.92 excl tax
PRICE BREAKS - The more you buy, the more you save
Quantity
Price
  • 0 - 19

    $2.92

  • 20 - 49

    $2.74

  • 50 - 199

    $2.51

  • 200 +

    $2.22

X

Manufacturer: Fiber4u
SKU: FO-PC-10080
Delivery date 3-5 gün
*
ADET: - + x =

FIBER4U stoktan teslim olarak SC, LC, FC, ST, E2000, MTRJ - Ultra-Polish (UPC) &  Angle-Polish (APC) ve diğer polish (parlatma) gereksinimlerine göre Fiber Optik Patchcord tiplerini sağlamaktadır.CATV, Data Comm, Telekom, Data Center, Eve kadar Fiber, Video transmisson ve test cihazlarında kullanılmak üzere tüm uygulamalar ile uyumlu çalışmaktadır.

Performans Kriteri Single Mode Fiber Multi Mode Fiber
Fiber Tipi 9/125um

(OS1, OS2, G.652D, G.657A1/A2)
62.5/125um (OM1)
50/125um (OM2, OM3, OM4)
Ekleme Kaybı (Geçiş Kaybı)

Max., dB  (IEC 61300-3-4)
0,30 0,30
Tipik Ekleme Kaybı , dB 0,15 0,10
Yansıma Kaybı (dB) APC: 65dB (Minimum)
UPC: 55dB (Minimum)
N/A
Maksimum Germe Yükü (Newton) 6
Uygun Kullanım Sıcaklığı (IEC 61300-2-22) -20 to +60°C
Products specifications
Attribute name Attribute value
Patchcord Türü Duplex
Fiber Modu OM1 62,5/125µ MultiMode
Konnektör Tipi LC-LC
Write your own review
  • Only registered users can write reviews
*
*
  • Bad
  • Excellent
*
*
*
*

FIBER4U stoktan teslim olarak SC, LC, FC, ST, E2000, MTRJ - Ultra-Polish (UPC) &  Angle-Polish (APC) ve diğer polish (parlatma) gereksinimlerine göre Fiber Optik Patchcord tiplerini sağlamaktadır.CATV, Data Comm, Telekom, Data Center, Eve kadar Fiber, Video transmisson ve test cihazlarında kullanılmak üzere tüm uygulamalar ile uyumlu çalışmaktadır.

Performans Kriteri Single Mode Fiber Multi Mode Fiber
Fiber Tipi 9/125um

(OS1, OS2, G.652D, G.657A1/A2)
62.5/125um (OM1)
50/125um (OM2, OM3, OM4)
Ekleme Kaybı (Geçiş Kaybı)

Max., dB  (IEC 61300-3-4)
0,30 0,30
Tipik Ekleme Kaybı , dB 0,15 0,10
Yansıma Kaybı (dB) APC: 65dB (Minimum)
UPC: 55dB (Minimum)
N/A
Maksimum Germe Yükü (Newton) 6
Uygun Kullanım Sıcaklığı (IEC 61300-2-22) -20 to +60°C
Products specifications
Attribute name Attribute value
Patchcord Türü Duplex
Fiber Modu OM1 62,5/125µ MultiMode
Konnektör Tipi LC-LC