0 Sipariş Listesi
Sipariş Listeniz de Ürün Bulunmuyor

Gizlilik Bildirimi

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Fiber4u.com web sitesi (www.fiber4u.com.tr), Fiber4u Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.’ye aittir ve bu adresi ziyaret eden siz müşterilerimizin bilgi güvenliği Fiber4u için büyük önem taşır. Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın Web sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz tarafımızdan, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Fiber4u tarafından korunur ve korunmaya devam edecektir.

Adınız ve soyadınız, posta adresiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz gibi bilgileriniz tarafınızdan Web sitemize verildiğinde kaydedilir.

E-posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde, mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz e-postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.

Web sitemizde Fiber4u tarafından işletilmeyen diğer Web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu Web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından Fiber4u Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin sorumlu olmadığını belirtiriz.

Son olarak, Fiber4u’ın gizlilik politikalarını değiştirmesinin mümkün olduğunu hatırlatır, bu nedenle Güvenlik ve Gizlilik sayfalarımızı düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz.

 

 

ÖZEL TEKLİF AL
WHATSAPP
ARA