0 Sipariş Listesi
Sipariş Listeniz de Ürün Bulunmuyor

SC/UPC-LC/UPC Singlemode Duplex Patchcord L:1mt

Marka : FİBER4U
Üretici P/N : -
Fiber4u Stok Kodu : PC-0055
FİBER4U
SC/UPC-LC/UPC Singlemode Duplex Patchcord L:1mt
SC/UPC-LC/UPC Singlemode Duplex Patchcord L:1mt
Ürün Özellikleri
2.80
Miktar Birim Fiyat (KDV Hariç)
1-19 $ 3.10
20-49 $ 2.95
50-99 $ 2.85
100 + $ 2.80
Miktar
2,000 Adet Ürün Stokta