0 Sipariş Listesi
Sipariş Listeniz de Ürün Bulunmuyor

1.25G SFP 850nm 550m MMF LC DDM lndustrial Grade (HP-H3C)

Marka : KREASFP
Üretici P/N : IMM05GD-HP
Fiber4u Stok Kodu : SF-0020
KREASFP
1.25G SFP 850nm 550m MMF LC DDM lndustrial Grade (HP-H3C)
1.25G SFP 850nm 550m MMF LC DDM lndustrial Grade (HP-H3C)
Ürün Özellikleri
27.00
Miktar Birim Fiyat (KDV Hariç)
1-19 $ 41.00
20-49 $ 38.00
50-99 $ 32.00
100 + $ 27.00
Miktar
1,000 Adet Ürün Stokta