0 Sipariş Listesi
Sipariş Listeniz de Ürün Bulunmuyor

1.25G SFP 1310nm 20Km SMF LC DDM Industrial Grade (HP-H3C)

Marka : KREASFP
Üretici P/N : ISM020GD-HP
Fiber4u Stok Kodu : SF-0040
KREASFP
1.25G SFP 1310nm 20Km SMF LC DDM Industrial Grade (HP-H3C)
1.25G SFP 1310nm 20Km SMF LC DDM Industrial Grade (HP-H3C)
Ürün Özellikleri
29.00
Miktar Birim Fiyat (KDV Hariç)
1-19 $ 43.00
20-49 $ 40.00
50-99 $ 34.00
100 + $ 29.00
Miktar
200 Adet Ürün Stokta