0 Sipariş Listesi
Sipariş Listeniz de Ürün Bulunmuyor

1.25G SFP 1310nm 20Km SMF LC DDM Industrial Grade

Marka : KREASFP
Üretici P/N : ISM020GD
Fiber4u Stok Kodu : SF-0030
KREASFP
1.25G SFP 1310nm 20Km SMF LC DDM Industrial Grade
1.25G SFP 1310nm 20Km SMF LC DDM Industrial Grade
Ürün Özellikleri
27.00
Miktar Birim Fiyat (KDV Hariç)
1-19 $ 39.00
20-49 $ 36.00
50-99 $ 31.00
100 + $ 27.00
Miktar
800 Adet Ürün Stokta